İdris ORTAKAYA

İdris ORTAKAYA


FETÖ NÜN SİYASİ AYAĞI KİM?.

21 Ocak 2020 - 03:26

Üç yıl önce bir TV proğramında FETÖ terör örgütünün siyasi ayağının Kılıçdaroğlu olduğunu iddia etmiştim. Bu iddiamı kimse ciddiye almamıştı. Tarihi süreç içinde bu iddiamı doğrulayan bir çok eylem ve söylemleri ile biz zat Kılıçdaroğlu nun kendisi oldu.

Kılıçdaroğlu, Amerika gizli Devletinin çok önemli bir projesidir. Bu projeyi hayata geçirme görevi FETÖ terör örgütüne verilmiştir.

1- Kaset operasyonu ile CHP Genel Başkanı Deniz Baykal istifa ettirilmiş yerine FETÖ terör örgütünün elemanı Kılıçdaroğlu genel başkan olmuştur.

2- 15 Temmuz işgal girişiminde İstanbul hava alanında, darbecilerin desteği ile tankların arasından sağ salim olarak Bakırköy belediye başkanının evine intikal ettirilmiştir.

3- Kılıçdaroğlu’nun talimatı ile güvenlik kuvvetleri tarafından göz altına alınmak istenen FETÖ’cü medya elemanlarının korunması için CHP yöneticileri adeta kalkan olma görevinde bulunmuşlardır.

5- İşgal girişiminin kontrollü bir darbe olduğunu ifade ederek 251 şehidimizin kemiklerini sızlatan Kılıçdaroğu FETÖ ihanetini aklamaya çalışmıştır.

6- Görevden el çektirlen tüm FETÖ terör örgütü elemanlarını koruma babında, ülkenin açık ceza evi olduğunu, bu ülkede yaşayanların can ve mal güvenliğinin olmadığını Avrupa ülkelerine ve Amerika’ya şikayet ederek, NATO’nun müdahale etmesini talep etmiştir.

7- MİT tırlarının yakalatma olayı; FETÖ terör örgütü elemanları olan zamanın savcıları, emniyetçileri, Kılıçdaroğlu’nun Enis Berberoğlu’su, Can Dündar’ı ve Eren Erdem’in işbirliği ile yapılan önemli ortak bir operasyondur.

8- Kılıçdaroğlu, CHP’nin bir mitingindeki konuşmasında, ben isim okuyacağım, siz burda diyeceksiniz söylemiyle FETÖ’den yargılanan tutuklu gazeteci kılığındaki hainler  "Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan vb.” isimleri anarken, FETÖ’cülerin kesin hamisi durumunda olduğunu net olarak ortaya koymuştur.

9- FETÖ’nün vurucu timi olan PKK’nın siyasi uzantısı ile siyasal iş birliği yaparak Millet ittifakı oluşturma olayı da bu işin tuzu ve biberi olmuştur.

Daha buna benzer yüzlerce olaylarını yazabilmek mümkündür.

Tüm bu ilişkiler Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’nün siyasi ayağının merkezinde olduğunun göstergesidir.

Bu, Genel Başkan, CHP yönetimini de FETÖ’cülerden oluşturdu.

Gerçek CHP’li olanlar partiden kovuldu.

Partiyi anti demokratik bir yönetim sistemi ile yöneterek her koşulda genel başkan seçilmesini de sağlamış oldu.

Bu bağlamda; MHP Genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli’ye sonsuz şükranlarımı sunarım.

Sayın genel başkanın talimatı ile MHP teşkilatı içinde bir komisyon kuruldu.

Bu komisyon CHP genel başkanı olan Kılıçdaroğlu’nun FETÖ ile olan ilişkilerini araştırarak, FETÖ siyasi ayağının ortaya çıkmasının sağlanması noktasında çalışmalara başladı.

Benim kısaca özetlemeye çalıştığım dokuz maddelik bilgiler ile benzeri bilgilerin brleştirilerek FETÖ’nün siyasi ayağının Kılıçdaroğlu olduğu konusu açık ve net bir şekilde ortaya çıkmıştır.

Bu ihanet karşılıksız kalmamalıdır.

Hainler mutlaka bedel ödemelidirler.

Ülkemize ihanet eden FETÖ, PKK, Selo ve uzantıları ile Kılıçdaroğlu mutlaka yargılanmalıdırlar.

Sayın Bahçeli’den ricam komisyonun elde ettiği bilgiler ile Cumhuriyet savcılarına suç duyrusunda bulunmasıdır.

Saygılarımla.

İDRİS ORTAKAYA

 

Bu yazı 223defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum