ÖDÜLLÜ YAZAR YENİ KİTABIYLA GELİYOR

Vatikan, Tevrat ve İncil’e Darbe adlı kitabıyla beğeni toplayarak Altın Kalem ödülüne layık görülen, 251 adlı kitabını darbe girişiminde şehit düşen kahramanlara adayan Uğur Bostan yeni kitabıyla takipçilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Uzun bir araştırma sürecinden sonra yayına hazır hale gelen Gizemli Mesajın Sırrı adlı kitabıyla yine ses getirecek olan Uğur Bostan kitabı ile ilgili merak edilenleri ve yeni çalışmalarını anlattı.

ÖDÜLLÜ YAZAR YENİ KİTABIYLA GELİYOR
21 Eylül 2022 - 17:50 - Güncelleme: 21 Eylül 2022 - 17:57
Bilmeyenler İçin “ Uğur Bostan Kimdir?”
1970 yılında Karaman'da dünyaya gelen Uğur Bostan bir yaşında ailesi ile birlikte Belçika'ya yerleşerek ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini burada tamamladı. Dini konulara ilgi duyan yazar bu alanda uzun yıllar araştırma yaptı ve bu araştırmalar neticesinde "Vatikan, Tevrat ve İncil'e Darbe" adlı ilk kitabını yayınladı. İlk kitabı büyük beğeni toplayan yazar başarı basamaklarını emin adımlarla çıkmaya devam etti ve Altın Kalem ödülüne layık görüldü. Artık büyük bir kitle tarafından takip edilen ve Ödüllü Yazar olan Uğur Bostan 2020 yılında, 15 Temmuz Hain Darbe girişiminde şehit olan 251 kahramanın intikamını kurguladığı "251" adlı kitabını okurlarına sundu.
 
Şu günlerde Gizemli Mesajın Sırrı adlı kitabıyla okurun karşısına çıkmaya hazırlanan Uğur Bostan ilgi duyduğu alanda araştırma ve incelemelerini devam ettirmekte olup yeni kitap ve senaryosu üzerine çalışmaktadır.
 
Gizemli Mesajın Sırrı isimli kitabınızın diğer kitaplarınızdan farkı nedir?
Fark; İncil’de Peygamber Efendimiz’in gizlendiği müjdesini içeriyor.
 
Gizemli Mesajın Sırrı adlı eserinizi kaleme alırken hangi kaynaklardan faydalandınız?
Uzun bir araştırma sürecinden geçti kitap. Başta İncil olmak üzere bir çok kitap ve makaleden destek aldım. Fransızca tercümede yapmam gerekti kitabı kaleme alırken.

Bu haber 95 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum