İŞ DÜNYASI BAŞARI DOLU BİR HAYATIN SAHİBİNİ KONUK ETTİ

Başarılı yazar ve iç mimar Angelina Masal Nur Ayo’nun katıldığı TV programları ile o kadar çok izlendi ve beğeni topladı ki art arda gelen TV programlarına yetişmekte zorlandı. Yoğun bir çalışma hayatı olan ünlü yazar Türkiye ziyaretinde Ivana Sert ile İş Dünyası’nın konuğu oldu.

İŞ DÜNYASI BAŞARI DOLU BİR HAYATIN SAHİBİNİ KONUK ETTİ
02 Kasım 2022 - 00:00 - Güncelleme: 02 Kasım 2022 - 13:49
ANGELİNA’NIN FARKLI DÜNYASI İŞ DÜNYASININ DİKKATİNDEN KAÇMADI
İlgiyle izlenen ve her hafta sanat ve iş dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayan İş Dünyası programı edebiyat dünyasının yıldızı haline gelen yazar Angelina Masal Nur Ayo ile dolu dolu bir program yaptı.
 
HER ŞEY MÜMKÜN: KAÇIŞ’IN ÜNÜ SINIRLARI AŞTI, BASKILAR TÜKENDİ
Program öncesi son hazırlıklarını kuliste yapan ünlü yazar çekim öncesi İş Dünyası’nın çalışanları ile tanıştı. Samimi ve sıcak tavrıyla kendine hayran bırakan Angelina Masal Nur Ayo, Türkiye ve yurtdışında baskıları hızla tükenen Her Şey Mümkün: Kaçış adlı kitabını anlattı.
 
HER ŞEY MÜMKÜN: KAÇIŞ’IN YARATICISINDAN GENÇ YAZARLARA DERS NİTELİĞİNDE TAVSİYELER
Kitabını kendi hayatından yola çıkarak yazan Angelina Masal Nur Ayo inancı ve azmi ile zirveye çıktığı zorlu yaşamını da dile getirerek hemcinslerine örnek oldu. Severek yaptığı iç mimarlıkta sunduğu hizmetleri de detaylıca aktaran Angelina Masal Nur Ayo sektörün zorluklarını ve güzel yanlarını anlatarak iç mimarlık düşünenlere de ön bilgi sundu. Hem mesleğinde hem de yazarlık kariyerinde elde ettiği başarının sırrını sorduğumuz Angelina Masal Nur Ayo, genç yazarlara da tavsiyeler verdi.
 
Angelina Masal Nur Ayo’nun edebiyat ve TV dünyasında yarattığı etki medyada, kitabı Her Şey Mümkün: Kaçış yeni baskıyla kitap satan her yerde.
 
 
 
 
 

Bu haber 114 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum