YİĞİT IŞILDAK'A YILIN MARKASI VE YILIN YATIRIM UZMANI ÖDÜLÜ VERİLDİ

26 Kasım 2022 gecesi gösterişli bir organizasyonla gerçekleşen Gold Moon Ödülleri birbirinden ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti. Birçok ismin farklı alanlarda gösterdiği başarı ile ödüllendirildiği geceye iki ödül birden alarak damga vuran Yiğit Işılak dikkatleri üzerine çekti.

YİĞİT IŞILDAK'A YILIN MARKASI VE YILIN YATIRIM UZMANI ÖDÜLÜ VERİLDİ
27 Kasım 2022 - 13:19 - Güncelleme: 27 Kasım 2022 - 13:24
Bu sene yine beklenenin üzerinde bir organizasyonla gerçekleşen Gold Moon Ödülleri moda, sanat, medya ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti. Gecede ödül alan Yiğit Işıldak Yılın En İyi Çıkış Yapan Yatırım Uzmanı ve Yılın En İyi Çıkış Yapan Markası ödüllerine layık görüldü.
 
 
Çalışma prensibi, örnek kişiliği ve duruşu ile sektörün önde gelen isimlerinden biri olmayı başaran Yiğit Işıldak bu başarısını Gold Moon ödülü ile taçlandırdı. Ödülünü alan Yiğit Işıldak kırmızı halı konuşmasıyla da beğeni topladı.
 
“ Birbirinden kıymetli insanların önünde emek vererek bugünlere geldiğim ve severek yaptığım işimde ödüllendirmek onur verici. Gecede emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve bu iki kıymetli ödülü çalışma arkadaşlarıma adıyorum.”
 
Konuşmasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yiğit Işıldak genç meslektaşlarına tavsiyelerde bulundu ve alanında kendisinden hizmet almak isteyenleri ofisine davet etti. Sonrasında kendisi ile resim çekilmek isteyenlere vakit ayıran Yiğit Işıldak gece için hazırlanan özel şovları seyrederek ödül töreninden ayrıldı.

Bu haber 395 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum