Erdal GÖKMEN

Erdal GÖKMEN


GÖRÜNMEYEN GÜCE KARŞI VERİLEN MÜCADELE..

22 Eylül 2021 - 13:07

1.Diyanet işleri Başkanı Ali Erbaşın yeniden atanması bir kısım Din adamları tarafından tepkiyle karşılandı.
2.Ali Erbaş döneminde diyanette basılan bazı  kitaplara baktığımızda islama uygun olmadığını görebiliyosunuz. Yada islamı farklı yorumladığını anlayabiliyosunuz.
3.Ankara Kulislerinden aldığımız bilgiler ise tayyip beyinde bundan çok rahatsız olduğunu fakat Dengeler açısından ses çıkarmadığını duymaktayız.
4.İsrail gazetelerinde Ali Erbaşın atanmasını manşetten verdiler. Normalde Türkiyede diyanet işleri başkanı atandığında işlerine gelmediği zaman radikal islamcı yada yahudilerin düşmanı diye haber yaparlardı.
5.israil gazeteleri diyanetteki atamaya ses çıkarmazken Türkiyenin Dünya politikasına savunma sanayindeki atılımlarına Tayyip erdoğanın Duruşuna Kin kusuyorlar Türkiyenin Durdurulması gerektiğini kamoyunda gündem yapıyorlar.
6.mesela İSRAİL GAZETESİNDE BU SABAH ÇIKAN HABERİ AYNEN AKTARIYORUM ARKADAŞLAR. ÜLKEMİZDE YALAN VE İFTİRA İLE SİYASET YAPANLARIN SESİNE KULAK VERMEYE GEREK YOK. İNTERNET ÇAĞINDAYIZ GOOGLEDEN GİRİN TÜRKÇE İSRAİL AMERİKA GAZETELERİNE TÜRKİYENİN NEREDE OLDUĞUNU ÇOK KOLAY GÖREBİLİRSİNİZ.
7.İSRAİL GAZETESİNDE BUGÜN ÇIKAN  YAZI:

Gazete: Jerusalem post- Israil

Erdoğan’ın gerçek hedefi Yunanistan’da yaygara çıkartıp dikkati gereksiz onlarin üstüne çekiyor. Ancak Erdoğan’ın gözü doğuda. Milli silahlarını İslam ümmetinin silahları yapmak, böylece İslam NATO'su kurmak, Pakistan ile nükleer silahlara kavuşmak, Suriye üzerinden hızlıca Kudüs'e girebilmek, YPG'yi bitirip Arap’larla bağlantı kurmak, Dogu Akdeniz’de petrol ve gaz cikartıp ekonomik ve siyasi büyük güç olmak, Kıbrıs üzerinden Gazze’ye çıkmak, Amerika’yı Orta Doğu’dan kovmak ve Halife ilan edilmek istiyor. Suriye savaşı İsrail’in hayatta kalma savaşıdır. Amerika Suriye’yi kaybederse Orta Doğuda cihad başlar, Türkler ve Ruslar mücahidlere silah verir, Amerika Irak’ı da kaybeder Mısır’ı da kaybeder, her yer Türk’lerin kontrolüne girer. Türk’leri ancak hava savaşında durdurabilirdik, gec kalındı.  Hava milli savunmalarını kurmak üzereler. İlk temaslari YPG ile oluyor ve YPG’yi İsrail silahlandırdı. Varlık gösteremiyorlar. Türk Sihal’arıyla her gün 50 asker kaybediyorlar. Geriye bir tek Akdeniz sahillerindeki birleşik Avrupa donanması kalıyor. Onlar da tehlikeli eşiğe gelmek üzereler. Bu birleşik donanma yakında Türk’lere yenilebilecek kritik eşiğe gelmiş olacak. İstendigi gibi varlık gösteremeyecekler. Türk’ler o donanmaya karşı da hazırlanıyorlar. Kıbrıs’a deniz üssü ve anti gemi füzeleri yerleştirdiler. Akdeniz sahilleri ve Kıbrıs’ta S-400 bataryaları kurdular. Yakında birleşik donanmanın da karşısına eşit güçte donanmayla gelecekler. Türkiye bunlari tek başına yapabiliyorsa, İslam NATO'su ile neler olmaz. Zaman Türk’lere çalışıyor ve artık düşmanımız oldu. Türk’leri yenersek İslam’ı da yeneriz. Türk’leri yenemezsek İslam’ı kimse durduramaz ve İsrail namaz kılar. Filistin’lilere itaat edersiniz. Şeriat ile size hükmedilir. Tel Aviv ve Kudüs’te, her yerde ezan duyarsiniz. Tek bir Musevi bile bu topraklarda bırakmazlar. Kadınlarınız pazarlarda cariye olarak satılır. Çocuklarınız elinizden alınır, Mücahid olarak yetişirler. Tüm dünyada Musevilik yok edilmiş olur. Şunuda belirteyim; Türk’lerin yükselişi Erdoğan ile değildir sadece, Erdoğan sonrasında da aynen böyle bir süreç öyle yada böyle devam  edecektir. Bu Erbakan’ın doktriniydi ve süreci o başlatmıştır. Bunların bugün yada yarın olmasının hiç bir hükmü yok. Türk’lerin hedeflerinden hiç bir şeyide değiştirmeyeceğini İsrail’in artık görmesi gerekiyor. Erdoğan gider, Türk’ler biter diye basite alırsanız hatayı burada yaparsınız. Türk’lerin geçmişine bakın, olaylar hicte öyle olmuyor, doktrinleri sahipleniyorlar. Türkiye’deki muhalefete de güvenmeyin, zamanla o da kalmayacak. Dediğim gibi, zaman bizim düşmanımız derim size ve işler hicte planlandığı gibi gitmiyor sanki bizim planlarımız üzerinde Ellahin bir başka planı var.

*Jerusalem post- IsraiI
8.TÜRK HALKINI BUGUNKÜ MUHALEFET YALAN İFTİRA VE KİRLİ BİLGİLERLE BEYNİNİ YIKIYOR. ARKADAŞLAR ARAŞTIRMADAN GÖZÜNÜZLE GÖRMEDEN HİÇ BİR KONUYA İNANMAYIN. BU HAİNLERE FIRSAT VERMEYİN.
9.EVET EKONOMİK SIKINTI DUNYADA OLDUĞU GİBİ ÜLKEMİZDEDE VAR. YOLSUZLUĞUN PARTİSİ YOK HER PARTİDE VAR. BAKIN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE İETT PİS KOKULAR GELMEYE BAŞLADI. BU BAŞKA BİR ŞEY. HERKES YAPTIĞININ HESABINI YARGIYA VERECEKTİR. YADA AKLANACAKTIR. PARANIN PARTİSİ YOK. LAKİN,,
10.VATAN BİR DAHA GİDERSE BİZİM GİDECEK YERİMİZ YOK. BUDA BAŞKA BİR ŞEY. İYİ DÜŞÜNMEK GEREKİR. YADA BÜYÜK DÜŞÜNMEK GEREKİR.
11.AMERİKA İSRAİ İNGİLTERE ŞEYTAN ÜÇGENİNDEN KURTULMAK GEREKİR ŞAYET ÖNCE İÇİMİZDEKİ BUNLARIN GİZLİ ELLERİNİ BULUP KIRARSAK İŞİMİZ DAHA KOLAY OLACAKTIR. YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ TÜRK İSLAM BİRLİĞİ. YAŞASIN TÜRKİYE VAROLSUN TÜRK MİLLETİ.

  KENAN AYDIN Yorumu ile; Erdal GÖKMEN

Bu yazı 189 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum