ÜNİVERSİTE TV'NİN KONUĞU MUTLULUK'LA GELDİ

Niyazi Koluş Üniversite TV’nin konuğu oldu. Mutluluk Bulaşıcıdır, İnsan Bankası 2067 ve Aşk, Babam ve İran isimli kitapları ile ilgili merak edilen soruları yanıtlayan Niyazi Koluş sıcak ve samimi bir sohbeti Kotan Dilmaçünal sunumuyla gerçekleştirdi.

ÜNİVERSİTE TV'NİN KONUĞU MUTLULUK'LA GELDİ
25 Ağustos 2022 - 16:16
Yayınevlerinin çalışma sisteminin de değerlendirildiği programda Niyazi Koluş yeni çalışmalarından söz etti. İran’da da büyük bir okur kitlesi bulunan Niyazi Koluş İran’da yayınlanacak olan yeni eserinden söz etti ve tavsiyelerde bulundu: “Mutlu etmek için gülümsemek yeterlidir.”
 
 
Niyazi Koluş kimdir?
Niyazi Koluş, 1987 yılında Van’da doğdu. Küçük yaşlarda babasının mesleği sebebiyle ailesi İlköğretim ve ortaokul eğitimini İstanbul’da okudu. Beyaz Kitap Evi’nde çalıştığı dönemlerde hayatının gidişatını belirledi. 2005 yılında Bakırköy Halk Eğitim Merkezi’nde tiyatro ve oyunculuk üzerine eğitimler almaya başladı. Bir çok ünlü ismin yetiştiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimlerini almaya devam etti.
 
Oyunculuk alanında her ne kadar eğitim almış olsa da o daha çok senaryo yazmak, kitap yazmak istedi. İlk olarak 2004 yılında Helin adlı deneme kitabını yazdı. Bir sonraki yıllarda sırayla kitapları yayınlandı.
 

Bu haber 121 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum