TRAFİK KAZASI OKURLARINI DA HASTANELİK ETTİ

Gül Kokan Kadın adlı kitabıyla duygulara tercüman olan, Kaçak Baharım ile edebiyat dünyasında adını binlerce okur severe duyuran Furkan Küçükekinci geçtiğimiz günlerde geçirdiği trafik kazasıyla yakınları ve okurlarına korku dolu anlar yaşattı.

TRAFİK KAZASI OKURLARINI DA HASTANELİK ETTİ
07 Eylül 2022 - 21:30
Furkan Küçükekinci hastaneye kaldırılırken kazayı son dakika haberlerinden öğrenen okurları soluğu sosyal medyada aldı ve Furkan Küçükekinci'den haber verecek isimlere ulaşmaya çalıştı. Aile dostlarının paylaşımı sonrası durumunun iyi olduğu öğrenilen Furkan Küçükekinci kendisi için endişe edip arayan ve hastaneye gelen okurlarını yaptığı canlı yayın ile rahatlattı.
 
 
Yaptığı canlı yayın ile sağlık durumunun iyi olduğunu dile getiren Furkan Küçükekinci aldığı binlerce yoruma cevap vermekte zorluk çekti. Taburcu sonrası ikinci bir canlı yayın ile okurlarına " Merhaba" diyen genç yazar Furkan Küçükekinci bu kez iyi olduğunu yeni çalışmalarından söz ederek yineledi.
 
Şimdiden merak konusu olan yeni eserinden söz etse de sır gibi saklayan Furkan Küçükekinci, okurlarını bu kitap ile birlikte farklı bir Furkan'ın beklediğini de dile getirdi. Yeni kitap çalışması için titiz bir çalışma yürüttüğünü dile getiren Furkan Küçükekinci kaza içinde " Verilmiş sadakamız varmış" dedi. Furkan Küçükekinci'nin eserleri kitap satış sitelerinde, etkisi her yerde, yeni eseri de yakında sizlerle.
 
 

Bu haber 121 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum