TİCARET ALANI, ALTIN MEDYA ÖDÜLÜ HAKKI: İBRAHİM YİĞİTHAN ÖZBEK

Bu sene üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Altın Medya ödülü yine adından söz ettirecek bir organizasyonla farklı alanlarda gösterdiği başarı ile ödüllendirilen isimleri ağırladı. Sanat, spor, televizyon, ticaret ve basın dünyasının akın ettiği gecede İbrahim Yiğithan Özbek duruşuyla ilgi odağı oldu. Yılın En İyi İstihdam Projesi ödülünü alan Özbek basın mensuplarının dikkatinden kaçmadı.

TİCARET ALANI, ALTIN MEDYA ÖDÜLÜ HAKKI: İBRAHİM YİĞİTHAN ÖZBEK
27 Ekim 2022 - 02:24 - Güncelleme: 27 Ekim 2022 - 02:27
 
“Kadına şiddet insanlığa ihanettir” sloganıyla yola çıkılan gösterişli gecede kırmızı halı konuşmasıyla da konuşulan İbrahim Yiğithan Özbek şu sözleri söyledi.
 
Bugün burada 67 ilde bizimle çalışan, çabalayan kadınlar için geldim. Erkek topluluğunun zulmünden kurtulmuş bir Türkiye için kadınların ekonomik özgürlüğünü ilan etmesi gerekiyor. Ben bunu canı gönülden destekliyorum ve bu ödülümü tüm kadınlara armağan ediyorum.
 
Konuşma sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özbek Yılın En İyi İstihdam Projesinin detaylarını anlattı ve e-ticaretin hayatımıza katacağı artıları kısaca aktardı. Ticaret dünyasının da takip ettiği isimlerden olan Özbek fotoğraf çekilme tekliflerini de kabul ettikten sonra geceden ayrıldı.

Bu haber 156 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum