SIRA SIRA ÖDÜLLERE ULUSLARARASI ALTIN MEDYA ÖDÜLÜ DE EKLENDİ

Başarılı yazar Semanur Perim, RC MENAJERLİK, ALTIN KALEM ve ALTIN MELEK Ödüllerinden sonra katıldığı ve en çok konuşulan isim olduğu ödül gecelerine bir yenisini daha ekleyerek 3. Uluslararası Altın Medya Ödüllerinde "Yılın En İyi Yazarı" ödülünü aldı.

SIRA SIRA ÖDÜLLERE ULUSLARARASI ALTIN MEDYA ÖDÜLÜ DE EKLENDİ
26 Ekim 2022 - 01:59
Kadına şiddet insanlığa ihanettir sloganıyla açılan 3. Uluslararası Altın Medya ödüllerinde yine çok konuşulacak anlar yaşandı. Farklı alanlarda gösterdiği başarı ile ödüllendirilenler tebrik edilirken Semanur Perim'in hayranlık duyulan konuşması alkış seslerinin yükselmesini sağladı. Geceye hareket veren o konuşmada Semanur Perim şunları söyledi. 

"Mustafa Kemal ATATÜRK'ün yıllar öncesinde dediği gibi " Ey Kahraman Türk kadını; sen yerlerde sürünmeye değil, omuzlarda göklere yükselmeye layıksın" sözüyle ödülümü tüm Türk kadınlarına armağan ediyorum." 

ÖDÜLLER BAŞARISININ KANITI 
Konuşması ile büyük beğeni toplayan Semanur Perim ardından sıraya dizilip fotoğraf çekilmek isteyen okurlarını kırmayarak, ne kadar halktan, samimi bir kişiliğe sahip olduğunu gösterdi ve bu ödüllerin başarısının eseri olduğunu bir kez daha kanıtladı. 

SEMANUR PERİM KİMSEYE PRİM VERMEDİ 
Yine birbirinden ünlü isimlerin gösterişli bir organizasyon ile bir araya geldiği, bu sene üçüncüsü düzenlenen Altın Medya Ödülleri büyük ses getirdi. Seslerin alkışla karışması Semanur Perim'in eseriydi. 

USTA SANATÇILARDAN YILIN YAZARINA İLGİ BÜYÜK
Eserleri usta sanatçılarında dikkatini çeken Semanur Perim, Yılmaz Morgül'ün özel ricası üzerine basın mensuplarına verdiği röportaj sonrasında Morgül ile bir araya gelerek kitabının içeriğini anlattı. Tuğba Özay'ın da dikkatinden kaçmayan başarılı yazar Semanur Perim kendisiyle fotoğraf çekilerek kitabı üzerine kısa bir sohbet gerçekleştirdi. 

Bu haber 216 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum