RUH ve BEDEN GÜZELLİĞİNİN EN BAŞARILI İSMİ ALTIN MELEK'TE

Altın Melek Ödülleri bu sene görkemli bir gece ile yedinci kez düzenlendi. Uğur Arslan’ın sunumuyla gerçekleşen görkemli gecede birbirinden ünlü isimler farklı alanlarda gösterdiği başarı ile ödüllendirildi. Uzman Psikolog Berivan Kaya Yılın En İyi Güzellik Merkezi ödülüne layık görüldü.

RUH ve BEDEN GÜZELLİĞİNİN EN BAŞARILI İSMİ ALTIN MELEK'TE
24 Ekim 2022 - 14:17 - Güncelleme: 24 Ekim 2022 - 14:44
BAŞARININ FARK EDİLMESİ MUTLULUK VERİCİ
Uzman Psikolog Berivan Kaya hem ruh hem de beden güzelliği sunuyor. Binlerce danışanının sorununa kalıcı çözümler bulan Berivan Kaya aynı zamanda Yılın En İyi Güzellik Merkezi ödülünü aldı. Ödül gecesine renk ve uyumuyla göz alıcı bir şıklıkla katılan Uzman Psikolog Berivan Kaya ilgi alanlarının hakkını verircesine Altın Melek’te boy gösterdi.
Berivan Kaya ödülünü alırken heyecanını şu sözlerle dile getirdi.
 
“ Böyle bir ödüle layık görülmek onur verici. Hem psikolojik sağlık hem de güzellik alanında hizmet verdiğim için yoğun bir tempoda çalışıyorum. İki alan içinde ayrıca özen göstermekteyim ve görüyorum ki hakkını vererek yaptığım fark ediliyor. Bu başarının fark edilmesi ve ödüllendirilmesi severek yaptığım işlerimdeki başarımın kanıtıdır.”
 
BEDEN GÜZELLİĞİ ve RUHSAL SAĞLIĞI İSTEYENLER İLACINI ALTIN MELEK’TE BULDU
Ödülünü aldıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Berivan Kaya yöneltilen soruları yanıtladı. Hem güzellik hem de psikolojik alanları ile ilgili kısaca bilgi verdi ve danışanı olmak isteyenleri ofisine davet etti.
 
HAYRANLARINI ve DANIŞANLARINI KIRMADI
Sonrasında fotoğraf çekilmek isteyenler ile ilgilenen Berivan Kaya Altın Melek için hazırlanan özel şovları seyrederek geceden ayrıldı.
 
ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRIYDI, ÖDÜLÜNÜ ALDI
Bir çok ünlünün güzellik sırrı olan Berivan Kaya aynı zamanda başarılı bir psikolog olarak da hizmet vermeye devam ediyor.
 
CİNE5 EKRANLARNDA KAYA GİBİ BİR PROGRAM VAR
Ödüllü güzellik merkezi ile ilgi çeken Berivan Kaya aynı zamanda başarılı da bir sunucu. Psikolog olarak mesleki bilgilerini ekran başında izleyicilere sunan Berivan Kaya CİNE5 ekranlarında. Sakın kaçırmayın.

Bu haber 207 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum