ROTARY GÖKDERE YENİ ÜYLERİNİ KARŞILADI

Yüzbinlerce üyesi ile milyonlarca insana katkı sağlayan, iyilik düşüncesini adım adım hayata geçiren Rotary camiasının kulüplerinden olan Gökdere Rotary Kulübü iftar yemeğinde bir araya geldi. Yeni üyelerinin kendini tanıttığı ve Gökdere Rotary ailesine katıldığı yemekte, Gökdere Rotary Kulübü Dönem Başkanı Mehmet Dal bu dönem gerçekleşen çalışmalarından söz etti. Tamamen aile samimiyeti ve sevgi duygularının hakim olduğu Gökdere Rotary Kulübü yeni hayatlara dokunmak için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

ROTARY GÖKDERE YENİ ÜYLERİNİ KARŞILADI
28 Nisan 2022 - 12:13 - Güncelleme: 28 Nisan 2022 - 12:17
Gökdere Rotary Kulübü 3 Yeni Üye ile Güçlendi. Gökdere Rotary Kulübü düzenlenen tören ile yeni üyelerinin kabulünü gerçekleştirdi. Çiğdem Palalı, Adnan Bıyıklı ve Ulaş Çetin’in üye olduğu törende konuşan Gökdere Rotary Kulübü Dönem Başkanı Mehmet DAL:
“Uluslararası Rotary Başkanı Shekhar Mehta’nın dikkat çektiği en önemli nokta Rotary Kulüplerinde üye sayılarının artmasıydı. Dönem Guvernörümüz Nedim Atilla ise yine Rotaryenlere seslendiği her fırsatta yeni üyelerin önemine vurgu yapmakta. Kendinden önce topluma hizmet ilkesi ile çıktığımız bu yolda Gökdere Rotary Kulübü olarak bu akşam aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza ailemize hoş geldiniz derken toplum yararına yapacakları çalışmalarda kendilerine başarılar dilierim” dedi.
 
2440. Bölge Dönem Guvernörü Nedim Atilla, 3. Grup Kulüplerinden sorumlu Guvernör Yardımcısı Nazan Yücetaş Boran ile Kulüp üyeleri ve eşlerinin yoğun katılımı ile gerçekleşen törende yeni üyeler olan Çiğdem Palalı, Adnan Bıyıklı ve Ulaş Çetin Rotaryen Bildirilerini okuduktan sonra, kendilerine rozetlerini Guvernör Nedim Atilla, Guvernör Yardımcısı Nazan Yücetaş Boran ve Gökdere Rotary Kulübü Dönem Başkanı Mehmet Dal taktılar.
 
Yeni Üyelere rozetlerinin takılmasının ardından yeni üyelerin eşleri olan Lerzan Bıyıklı ve Ezgi Çetin’e ise Mehmet Dal tarafından çiçek takdim edildi. Tören sonrası söz alan 2440. Bölge Dönem Guvernörü Nedim Atilla; Rotary de üyeliğin ne kadar önemli olduğunu vurgularken yeni üyelere ise çok önemli tavsiyelerde bulundu. Nedim Atilla “Bu anlamlı gecede Rotary ailesine katılan; Çiğdem Palalı, Adnan Bıyıklı ve eşi Lerzan, Ulaş Çetin ve eşi Ezgi’ye aramıza hoş geldiniz derken, kendilerine Rotary çatısı altında alacakları görevlerde başarılar diliyorum” dedi.

Bu haber 159 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum