ÖDÜLLÜ YAZARDAN ZAFER BAYRAMI MESAJI

Başarılı, ödüllü yazar Semanur Perim 30 Ağustos Zafer Bayramı'na özel duygu ve düşüncelerini samimi kalemiyle sunuyor.

ÖDÜLLÜ YAZARDAN ZAFER BAYRAMI MESAJI
30 Ağustos 2022 - 16:38
Sadece Türkiye Cumhuriyeti’ne ait olan, “Anavatanım ”dediğim bu topraklarda yaşamaktan her zaman “Onur ”duyduğum, naçizane hayatımı yaşarken, 30 Ağustos Zafer Bayramına bu sabah daha bir gururlu uyandım. İsmimin önüne verilmiş olan yazar kimliğine, edebiyat dünyasında “Altın Kalem ”ödülüne layık görüldü. Bu canım memleketimde böyle muhteşem bir günde ilk defa sizlere bu anlamlı ödülü alan kalemimle yazıyorum.
 
 
Başta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizin, değerli gazilerimizin, bu zafere imza atmış muhteşem “Türk Ordusunun”, Mehmetçiğimin, sevgili okurlarımın, bu topraklarda yaşamaktan “ONUR, GURUR ve MUTLULUK” duyan “Kalemimin değil, yüreğimin ulaştığı” her bir babaanne, anneanne, dedelerin, annenin, babanın, ağabeyin, kardeşin, halanın, teyzenin, dayının ismimize varlıklarınla, CAN VEREN sevdiklerimizin, bu muhteşem zafer bayramını kutluyorum.
 
Hepinize “Binlerce Selam Olsun”
SAYGILARIMLA...
 

Bu haber 293 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Semanur PERİM
    5 ay önce
    "İnsanca Yaşayabilmek" O kadar onurlu ,bir yaşam ki... Bu güzellikler içerisinde, Sizde benim "Hayatıma"yeni gelen Okurlarımdansınız... İyiki tanıdım sizi, İyiki bu topraklarda hala , Böyle "Güzel Yürekli" Adamlar var.. SAYGILAR... @idrisSevener......