OBEZİTE VE METABOLİK CERRAHI HAK ETTİĞİ ÖDÜLÜ ALDI

Bu sene üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Altın Medya ödülü yine gösterişli bir organizasyonla gerçekleşti. Ünlü isimlerin farklı alanlarda gösterdiği başarı ile ödüllendirildiği gecede sanat, spor, televizyon ticaret, sağlık, moda ve basın dünyasından isimler kırmızı halıda boy gösterdi. Yılın En İyi Obezite ve Metabolik Cerrahı ödülünü alan Muzaffer Önder Öner ilgi odağı oldu.

OBEZİTE VE METABOLİK CERRAHI HAK ETTİĞİ ÖDÜLÜ ALDI
29 Ekim 2022 - 13:49
“Kadına şiddet insanlığa ihanettir.” Sloganıyla açılan gecede ödülünü alırken sevincini dile getiren Muzaffer Önder Öner, kıyafeti ve duruşuyla birlikte yaptığı konuşmayla da dikkatleri üzerine çekti.
 
 
“Birbirinden kıymetli isimlerin yer aldığı bu güzel gecenin bizlere vermek istediği mesaj da bir o kadar güzel. Bu gece farklı alanlarda gösterdiğimiz başarı için ödüllendiriliyoruz. Ancak kadının yaşam için önemini de hep birlikte vurguluyoruz. Kadına hak ettiği değerin verildiği bir Türkiye ve Dünya umuduyla ödülümü alıyorum. Bu ödülü tüm dünya kadınlarına adıyor, gecede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. “
 
Ödülünü başarılı sunucu Tuğba Özay ve Wilma Elles’in elinden alan Muzaffer Önder Öner sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Mesleki başarısının sırrını da açıklayan Öner obeziteye karşı önlem almak isteyenler içinde kısaca bilgi verip ofisine davet etti. Bir çok meslektaşının da rol modeli haline gelen Muzaffer Önder Öner gece için hazırlanan özel şovları seyrettikten sonra ödül alanından ayrıldı.
 
 

Bu haber 181 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum