NİYAZİ KOLUŞ OKURLARI ONU RAFLARDA, GAZETEDE VE EKRANLARDA GÖRMEYİ SEVİYOR

İçeriği ile birlikte isimleriyle de dikkat çeken kitapların yazarı olan Niyazi Koluş yoğunluğundan dolayı ertelediği TV programı teklifini kabul ederek Kanal 34 ekranları Gündem Özel programında Cihat DÜNDAR’ın konuğu oldu.

NİYAZİ KOLUŞ OKURLARI ONU RAFLARDA, GAZETEDE VE EKRANLARDA GÖRMEYİ SEVİYOR
18 Ağustos 2022 - 13:57
MUTLULUK BULAŞICIDIR GÜLÜMSEMEK GİBİ, İNSAN BANKASI 2067 isimli kitapları ile yakaladığı yükselişi AŞK, BABAM ve İRAN HALISI kitabıyla sürdürmeye devam eden Niyazi Koluş yeni eserleri için göz kesmeden çalışmalarını sürdürüyor.
 
Gündem Özel programında soruları cevaplayan Niyazi Koluş bir kez daha üslubu, tavrı ve düşünce sistemiyle sosyal konuların yazarlarından olduğunu gösterdi.
 
Hayattan, insandan ve onların sorunlarından doğan yazarlık kariyeri samimi ve güçlü kalemiyle onu bugüne getirdi. Gazete, dergi ve TV programlarına kitapları ile konu olmaya devam eden Niyazi Koluş mesleki başarısını ve edebiyat dünyasına sunduğu katkıları sürdürürken kendini de ihmal etmeyip meditasyon ile ruhunu dinlendiriyor.
 
Niyazi Koluş kimdir?
Niyazi Koluş, 1987 yılında Van’da doğdu. Küçük yaşlarda babasının mesleği sebebiyle ailesi İlköğretim ve ortaokul eğitimini İstanbul’da okudu. Beyaz Kitap Evi’nde çalıştığı dönemlerde hayatının gidişatını belirledi. 2005 yılında Bakırköy Halk Eğitim Merkezi’nde tiyatro ve oyunculuk üzerine eğitimler almaya başladı. Bir çok ünlü ismin yetiştiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimlerini almaya devam etti.
Oyunculuk alanında her ne kadar eğitim almış olsa da o daha çok senaryo yazmak, kitap yazmak istedi. İlk olarak 2004 yılında Helin adlı deneme kitabını yazdı. Bir sonraki yıllarda sırayla kitapları yayınlandı.
 
 
 
 
 

Bu haber 121 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum