NİYAZİ KOLUŞ 2022 ÖDÜLLERİNDE

Mutluluk Bulaşıcıdır isimli kitabı ile yakaladığı başarıyı Aşk, Babam ve İran Halısı ile birlikte sürdüren ve İnsan Bankası 2067 ile okur kitlesini gün geçtikçe arttıran Niyazi Koluş sosyal medyadaki etkinliğinin ödülünü almaya hazırlanıyor. Şiirleri, düşünceleri ve güçlü kalemiyle adından söz ettiren Niyazi Koluş RC MENAJERLİK 2022 ÖDÜLLERİNDE YILIN SOSYAL MEDYADA EN ÇOK KONUŞULAN YAZARI kategorisine aday gösterildi.

NİYAZİ KOLUŞ 2022 ÖDÜLLERİNDE
27 Ağustos 2022 - 15:44 - Güncelleme: 27 Ağustos 2022 - 15:48
Gerçek yaşamları güçlü kalemiyle okura sunan NİYAZİ KOLUŞ emin adımlarla yeni çalışmalarını devam ettiriyor. Görüşleri ve azmi ile başarıyı elde etmede bir örnek haline gelen, genç yazarlara ilham veren Niyazi Koluş’un aday olduğu ödül programının sonuçları yakında açıklanacak.
 
 
Niyazi Koluş kimdir?
Niyazi Koluş, 1987 yılında Van’da doğdu. Küçük yaşlarda babasının mesleği sebebiyle ailesi İlköğretim ve ortaokul eğitimini İstanbul’da okudu. Beyaz Kitap Evi’nde çalıştığı dönemlerde hayatının gidişatını belirledi. 2005 yılında Bakırköy Halk Eğitim Merkezi’nde tiyatro ve oyunculuk üzerine eğitimler almaya başladı. Bir çok ünlü ismin yetiştiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimlerini almaya devam etti.
 
Oyunculuk alanında her ne kadar eğitim almış olsa da o daha çok senaryo yazmak, kitap yazmak istedi. İlk olarak 2004 yılında Helin adlı deneme kitabını yazdı. Bir sonraki yıllarda sırayla kitapları yayınlandı.

Bu haber 104 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum