MASAL ÜNİVERSİTE TV'DE DEVAM EDİYOR

Anavatan Türkiye ziyaretini gezerek ve uzun zamandır gelen TV programı tekliflerini kabul ederek geçiren Angelina Masal Nur Ayo, Cihat DÜNDAR’ın sunduğu Gündem Özel’e konuk olmuştu. Gündem Özel ile birlikte popülaritesi daha da artan Angelina Masal Nur Ayo sonrasında da Haftanın Konuğu olarak CİNE5 ekranlarına çıkmıştı. Başarılı yazar ve iç mimar Üniversite TV’nin de konuğu oldu.

 MASAL ÜNİVERSİTE TV'DE DEVAM EDİYOR
25 Ekim 2022 - 22:29 - Güncelleme: 25 Ekim 2022 - 23:03
Her Şey Mümkün: Kaçış adlı kitabını okurken bir çok duyguyu yaşadığınız, kitabın TV’ye uyarlanması konusundaki ısrarcı yorumlarınızı ilettiğiniz Angelina Masal Nur Ayo Üniversite TV’nin konuğu oldu. Bugüne kadar farklı alanlarda bir çok konuk ağırlayan Üniversite TV çalışanları karşılaştıkları müthiş enerjinin sahibi olan yazar Angelina Masal Nur Ayo’ya merak ettiklerini sordu. Ses tonu, özenle seçtiği cümleleri ve şıklığı ile eksiksiz olarak seyirciye yansıyan bir bölüme imza atan Angelina Masal Nur Ayo, Her Şey Mümkün: Kaçış ve yeni çalışmalarını anlattı.
 
 
“HER ŞEY MÜMKÜN: KAÇIŞ” SERİ HALİNDE DEVAM EDECEK AMA ÖNCE...
Yaptığı plana göre, her ne kadar okur serinin devamını heyecanla beklese de Angelina Masal Nur Ayo şimdilik gelen dizi ve film tekliflerini değerlendirmek istiyor. O yüzden serinin devamı için titiz bir şekilde çalışsa da okurları ve takipçilerinin biraz bekleyeceğini söyleyebiliriz.
 
TÜRKİYE’NİN TADINI ÇIKARIYOR
Angelina Masal Nur Ayo, Türkiye’ye geldiğinden bu yana çeşitli TV programları, gazete ve dergilerin konuğu oluyor. Ancak bir yandan da Türkiye’nin çeşitli illerinde tatil yaparak her şehrin farklı olan güzelliklerini tadıyor.
 
ÜNİVERSİTE TV HER ŞEY MÜMKÜN: KAÇIŞ’I İMZALI OLARAK ALMA FIRSATI BULDU
Hem Türkiye hem de yurtdışında büyük toplayan ve farklı dillere de çevirisi yapılan Her Şey Mümkün: Kaçış’ın yazar Angelina Masal Nur Ayo Üniversite TV kamera önü ve kamera arkası çalışanları için kitabını imzaladı.
 
TV PROGRAMLARINDAN TEKLİFLER GELMEYE DEVAM EDİYOR
Angelina Masal Nur Ayo, TV programlarından konuk olması için gelen bir çok teklif olduğunu dile getirdi. Söz verdiği dergilerin çekimi bittikten sonra Karadeniz turuna çıkacağını söyleyen başarılı yazar sonrasında tekrardan TV programlarına katılım sağlayacak.

Bu haber 186 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum