KONU OKURLARINA SARILMAKSA EYÜP YELGEN İMZASINI ATAR

Sevilen yazar Eyüp Yelgen’den hayranlarına müjde. Yazdıkları ile duygulara tercüman olan Eyüp Yelgen kalemini konuşturarak başarı basamaklarını adım adım ilerliyor. Sosyal medyada da adından söz ettirmeyi başaran ödüllü yazar Eyüp Yelgen imza günleri ile okurlarının yüzünü güldürüyor.

KONU OKURLARINA SARILMAKSA EYÜP YELGEN İMZASINI ATAR
22 Eylül 2022 - 00:04
Her sene yayınevi aracılığıyla düzenlenen ve özel davetle gelen imza günlerine katılarak okurlarına sarılmaya gayret eden Eyüp Yelgen art arda düzenlenen imza günleri ile okurlarının karşısına çıkıyor.
 
Kalemin Gücü Platformunun desteği ile 23-25 Eylül arasında Cumba Sanat Festivali kapsamında Üsküdar/ Bağlarbaşı İstanbul Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan imza günü programında yer alacak olan Eyüp Yelgen 6 Kasım tarihinde de İstanbul/Avcılar’da Halide Edip Adıvar Parkında okurlarıyla buluşacak.
 
Eyüp Yelgen Kimdir? 
Çankırı ili bayram ören ilçesinin şirin bir köyünde doğdum. 9 yaşımdan bu yana şiir yazmaktayım. Amacım kitaplarımın bana maddi kazanç getirmesi değildir, zaten getirmiyor da. Benim amacım daha çok insanlara ulaşabilmektir. Lakabım Suskun Şairdir, insanlar genellikle böyle anıyorlar.
 
 
 
Bu haber 137 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum