KAMPANYASI KITALARI AŞIYOR.

KAMPANYASI KITALARI AŞIYOR.
06 Şubat 2021 - 19:14 - Güncelleme: 06 Şubat 2021 - 19:17
Mersin'li iş insanı Sait Dervişoğlu'nun öğrencilere tablet bilgisayar projesi Türkiye sınırlarını aşarak uluslararası boyuta taşındı. "Ruhuma Mektuplar" kitabının tüm gelirleri ve iş insanı kimliğinin kendisine kazandırdığı saygın duruşu ile projede büyük ilerleme kateden Dervişoğlu emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Tablet bilgisayar desteği veren iş insanı sayısı her geçen gün artmakla kalmayıp,  anayurt dışında da Dervişoğlu'nun ülke dışındaki iş insanı dostlarından ilgi görüyor.

Mesleki açıdan sunduğu hizmetler sebebiyle uluslararası ilişkileri olan Sait Dervişoğlu bu proje ile ilişkilerini daha da  güçlendiriyor. Öyle ki her gün onlarca randevu alıp ziyarette bulunan ve projesini iş insanlarına anlatarak destek alan Sait Dervişoğlu artık destek amaçlı gelen  telefon trafiğine yetişmekte güçlük çekiyor. Neredeyse tüm günü bu görüşmeler ile geçen Sait Dervişoğlu yorgunluğunu; şüphesiz mutluluğuna şahit olduğu çocuklar sayesinde hissetmiyor.

İspanya, İtalya, Kanada, Mısır ve Kazakistan başta olmak üzere Dervişoğlu'nun dostu bir çok duyarlı iş insanının destek olduğu projeye Japonya'dan da destekler gelmeye devam ediyor. Projenin amacından  etkilenen iş insanları destek olmakla yetinmeyip projeye desteği tavsiye etmeyi de ihmal etmiyor.

"Cehaletin elinden bir kız çocuğu daha çekip alsak" diyerek yola çıkan Sait Dervişoğlu aynı azim ve istekle çalışmalarını sürdürüyor.

Unutmayın, projenin başlangıç vesilesi olan Ruhuma Mektuplar kitabı, bir çocuğun daha eğitimine katkı sunulması adına kitap satan her yerde bulunuyor ve okurlarını bekliyor...
 
Bu haber 5535 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum