Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Kabakların Efendisi

Kabakların Efendisi

İzmir Gaziemir Sabiha Gökçen İlkokulu Okul öncesi sınıfları Erasmus+ Programı Okullar Arası Stratejik Ortaklıklar (KA229) faaliyeti kapsamında “Eco Tweet “ başlıklı projede iki yıl boyunca Avrupadan İzlanda ,Norveç,Yunanistan,İsveç,Estonya ile birlikte çalışacaktır

16 Kasım 2018 - 16:57

Eco Tweet projemiz aktiviteler yoluyla çevre sorunlarına karşı duyarlı ,bilinçli ve etkin bir nesil yetişmesini , çocukların doğa ile olan bağlarını güçlendirmeyi  hedefliyor. Proje kapsamında okulumuz öğrencilerinin  çevre sorunları  hakkında bilgilerinde artış, doğal çevrenin korunması hakkında bilinç düzeylerinde yükselme değişimleri yaşanacak. Ailelerin eğitimlere katılmasıyla ekolojik farkındalıkları artacak ve bu konuda çocuklarını çevre sorunları hakkında daha çok  destekleyecek. Projeye katılan okul öncesi öğretmenleri deneyimlerini paylaşarak, fikir alışverişinde bulunarak yeni öğretim teknikleri sayesinde eğitim yöntemlerini yükseltecek. 

 

"Bu proje T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca (Ulusal Ajans, http://www.ua.gov.tr) yürütülen Gençlik Programı kapsamında ve Avrupa Komisyonu'ndan sağlanan hibeyle gerçekleştirilmiştir.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ķabaklarin efendisi sanat atölyesi
    3 ay önce
    Tesekkurler GAZETEAVRASYA bu onemli çalişmamizda bizi yalniz birakmadiğiniz için teseķkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beyoğlu’nda ’Sosyal Market’ten yerinde yardım modeli
Beyoğlu’nda ’Sosyal Market’ten yerinde yardım modeli
(Özel) Evde anne, iş yerinde trafik polisi
(Özel) Evde anne, iş yerinde trafik polisi