İÇ MİMAR ve YAZAR ANGELİNA MASAL NUR AYO'NUN KANAL 34 GÜNDEM ÖZEL PROGRAMINA RENK KATTIĞI BÖLÜMÜN KAMERA ARKASINI MERAK ETTİNİZ Mİ?

Her Şey Mümkün: KAÇIŞ adlı kitabı ile anavatan Türkiye ve yurtdışında büyük beğeni toplayan Angelina Masal Nur Ayo, Türkiye ziyaretini dolu dolu geçirdi ve uzun süredir gelen TV programı tekliflerini kabul etmeye Kanal 34 Gündem Özel programı ile başladı. Cihat DÜNDAR’ın sunumuyla gerçekleşen Gündem Özel’in özel konuğu Angelina Masal Nur Ayo inişli çıkışlı içeriği ile sürükleyici bir kitap haline gelen hayatını ve binlerce insana güç veren o müthiş kitabını anlattı.

İÇ MİMAR ve YAZAR ANGELİNA MASAL NUR AYO'NUN KANAL 34 GÜNDEM ÖZEL PROGRAMINA RENK KATTIĞI BÖLÜMÜN KAMERA ARKASINI MERAK ETTİNİZ Mİ?
21 Ekim 2022 - 15:55 - Güncelleme: 21 Ekim 2022 - 16:05
Angelina Masal Nur Ayo’nun güçlü kalemi ile ele alınan Her Şey Mümkün Kaçış kitabının içeriğinin, neden bu kadar sevildiğinin ve vermek istediği mesajın konuşulduğu Gündem Özel’in kamera arkasında da eğlenceli anlar yaşandı.
 
Güçlü kişiliğini karakterine de tam anlamıyla yansıtan Angelina Masal Nur Ayo’nun samimi açıklamalarda bulunduğu Gündem Özel bölümünün kamera arkası unutulmayacak kareler ile ölümsüzleştirildi.
 
Hayatını her ne kadar Gündem Özel canlı yayınında anlatsa da öncesinde Sunucu Cihat DÜNDAR’ın merakını gidermek için sohbet esnasında tekrar dile getiren Angelina Masal Nur Ayo başından geçen zorlu hadiseleri anlatırken adeta kahkaha tufanı yaşandı. O kadar olumsuzluğa rağmen, yaşadıklarını şu anki hayatına geçiş noktası olarak gören Angelina Masal Nur Ayo’nun güçlü duruşu sizi etkileyecek ve onlarca kadına güç verecek.
 
İşte o eğlenceli Gündem Özel bölümünün eğlenceli kamera arkası fotoğrafları 

Bu haber 165 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum