HÜSEYİN SAYIN'IN İKİNCİ KİTABI RAFLARDA

Alanında önemli bir yetkinliğe sahip olan Hüseyin Sayın, pazarlama ve iletişim alanına yönelik yazdığı ve ilk kitabı olan İletişim Şah Mat’tan sonraki yeni kitabını kişisel gelişim alanında kaleme aldı.


HÜSEYİN SAYIN'IN İKİNCİ KİTABI RAFLARDA

Okuyucusunu “Kurallarını sizin koyamadığımız bir hayat size ait olmanın çok ötesindedir” anlayışıyla öz benliklerine doğru yolculuğa çıkaran kitap, aynı zamanda bireylerin potansiyellerini keşfetmesine de ışık tutacak ve uygulamaya hızlı geçirilebilecek önerileri de içeriyor.
 

 
‘Hayat Senin, Kuralları Sen Koy’ adlı kitabıyla farklı yolculuklara kapılar açan Hüseyin Sayın kitabıyla ilgili şunları söyledi: Yaşamımızın birçok noktasında bize ait olmayan fakat bize aitmiş gibi hissettiğimiz, doğruluğu kalabalık seslerle onanmış çeşitli kural setleriyle bir arada yaşıyoruz. İçerisinde yaşadığımız kültürde bu seslerin gücü hiç küçümsenmeyecek bir oranda. Söz konusu bu kural setleri, farkında olalım veya olmayalım hayatımızı, ilişkilerimizi, beklentilerimizi, değerlerimizi, algılama kapasitemizi, gelecek perspektifimizi ve yaşam tarzımızı önemli biçimde yönlendiriyor.
 
‘Hayat Senin Kuralları Sen Koy’ kendinize ait olan hayatı -mışlardan kurtarabilmek adına, çıkacağınız yolculuk boyunca size yol arkadaşlığı etmek amacıyla oluşturuldu. Yol arkadaşınız; sonuçlarını hızlı bir şekilde görebileceğiniz ve uygulamaya dönmesi kolay birçok önerisi ve yaklaşımıyla sizin için farklı bir perspektif sunacak ve itici güç olacak. Bu kitap genel doğrular yerine her birey yaşamını özgün bir anlayışla ele alıyor ve herkesin kendi yolculuğuna çıkabilmesi adına farklı bakış açılarını sunuyor.
 
İlk kitabıyla oldukça ilgi gören Hüseyin Sayın’ın yeni kitabı toplamda 23 bölümden oluşuyor. Yazım tekniği, anlatım tarzı ve konulara yaklaşım açısından keyifli, öğretici ve geliştirici bir akışa sahip olan Hayat Senin Kuralları Sen Koy, henüz yeni çıkmasına karşın oldukça ilgi görmüş durumda.

 
HÜSEYİN SAYIN KİMDİR?
Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünde tamamlayan Hüseyin Sayın, yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi’nde Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi üzerine yaptı. Bugüne kadar profesyonel iş yaşamında birçok farklı görevde bulunan Sayın, pazarlama ve iletişim alanında farklı markalarda uluslararası yönetim tecrübesine de sahip. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İletişim üzerine dersler de veren Sayın, aynı zamanda MCT’nin akredite eğitmenleri arasında yer alıyor. FMCG, otomotiv yan sanayi, kimya ve eğitim alanında birçok farklı şirkete pazarlama ve iletişim üzerine danışmanlık vermeye de devam etmekte. Çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası alanda birçok ödül kazanan Sayın’ın “İletişim Şah Mat” ve “Hayat Senin, Kuralları Sen Koy” isimli iki kitabı bulunuyor. Hüseyin Sayın aynı zamanda profesyonel CMAS su altı dalışçısı, yelken ve bilardo sporcusudur.
Hüseyin SAYIN’a sosyal medyadan kolayca ulaşabilir, web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.