GÜZELLİĞİYLE KIRMIZI HALIYA GÜZELLİK MERKEZİ İLE DÜNYAYA MEYDAN OKUYOR

Birbirinden ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Life And Beauty Awards ödül gecesi farklı alanlarda gösterdiği başarı ile ödüllendirilen isimleri ağırladı. Gösterişli gecenin ilgi odağı olan ismi Uluslararası En İyi Güzellik Merkezi ödülünü alan Rukiye Kolat oldu.

GÜZELLİĞİYLE KIRMIZI HALIYA GÜZELLİK MERKEZİ İLE DÜNYAYA MEYDAN OKUYOR
27 Kasım 2022 - 14:47 - Güncelleme: 27 Kasım 2022 - 14:50
Rukiye Kolat, Fransa'nın en gözde en başarılı güzellik merkezi ödülünü alarak dünya çapında da merak uyandırdı. Sosyal medyada günlerce en çok konuşulan isim olmayı başaran Rukiye Kolat duygularını ifade ederken şu sözleri dile getirdi. 
 
" Çalışmak, çabalamak ve bunun karşılığını almak çok büyük bir mutluluk. Ödül için emeği geçen ve layık gören herkese teşekkür ediyorum. Yeni başarılar için motive kaynağı olan bu ödülü benimle aynı yolda yürüyen herkes adına alıyorum." 
 
Ödül konuşmasından sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Rukiye Kolat farklı kanalları temsilen gecede bulunan birçok gazeteciye röportaj verdi. Gecede bulunan ünlü isimlerin de dikkatini çeken Rukiye Kolat güzelliğinin sırrını vererek, kendisi ile görüşenleri güzellik merkezine davet etti. 
 
Güzelliği, duruşu ve ışıltısıyla gecenin en çok konuşulan ismi olmayı başaran Rukiye Kolat fotoğraf çekilmek isteyenleri de kırmadı ve hazırlanan özel şovları seyrederek geceden ayrıldı.
Bu haber 282 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum