CİNE5 EKRANLARINDA YAYINLANAN HAFTANIN KONUĞU MASAL GİBİ BİR BÖLÜMLE EKRANA GELDİ

Sevilen yazar Angelina Masal Nur Ayo, Yusuf Doğmiş'in sunumuyla gerçekleşen Haftanın Konuğu programında bir çok kadına güç veren, umut olan kitabı Her Şey Mümkün: KAÇIŞ ile ilgili merak edilenleri anlattı.

CİNE5 EKRANLARINDA YAYINLANAN HAFTANIN KONUĞU MASAL GİBİ BİR BÖLÜMLE EKRANA GELDİ
23 Ekim 2022 - 01:08 - Güncelleme: 23 Ekim 2022 - 01:29
Neşeli tavrı ve hayat tecrübesi ile samimi anlar yaşatan Angelina Masal Nur Ayo kitabı ve hayatı ile ilgili merak edilenleri yanıtladı. 
 
HER ŞEY MÜMKÜN: KAÇIŞ TV DÜNYASININ İLGİSİNİ ÇEKTİ
Her Şey Mümkün:KAÇIŞ için gelen teklifleri değerlendiren Angelina Masal Nur Ayo güçlü bir yapımcı ve tüm inceliğiyle senaryosu hazırlanırsa kitap için gelen filme uyarlama tekliflerini gözden geçireceğini söyledi. 
 
MEDİTASYON ve MÜZİK ONU DİNÇ TUTUYOR 
Hayatı tüm zorluklarıyla göğüsleyen ve adımlarını ona göre atan ünlü yazar günlük hayatından da söz etti. İç mimar olarak insanlara hayalindeki tasarımı çok daha geliştirerek sunan Angelina Masal Nur Ayo meditasyon yapıp pozitif frekanslı müzik dinleyerek kendini rahatlattığını dile getirdi. 
 
EVET, O BİR YAZAR ve İÇ MİMAR AMA BİR ZAMANLAR MODAYA YÖN VERİYORDU  
Duruşu kadar TV karşısına çıktığı kıyafetleriyle de konuşulan Angelina Masal Nur Ayo'nun bir zamanlar moda tasarımcısı olduğunu biliyor muydunuz? Şaşırmadık, der gibisiniz. Çünkü o kıyafetlerindeki uyum ve renk seçimiyle konuşulmayı başarıyor. Yoğun bir çalışma hayatı olduğu için modaya yönelmese de sosyal medyada sizin içinde tavsiyeler vermeye devam ediyor. 
 
Tavsiyeleri bitmedi. Haftanın Konuğu seyircisi Angelina Masal Nur Ayo sayesinde birden fazla duyguya büründü. İşte Program bitiminde son sözlerini söyleyen ünlü yazarın sizin için önerileri: 
 
" Bardağın dolu tarafına bakar, Allah'ın bize verdiklerini görür ve şükür de kalırsak daha güzelleri gelir. Ama bardağın boş tarafına bakar ve "Bundan daha kötü ne olabilir ki?" dersek daha kötüsü olur. Her şerde bir hayır vardır. O şerri o an göremeyebiliriz. Ancak Allah o kapıyı açmadıysa çok daha güzel bir kapı açacaktır. Şükür de kalalım her an her durumda."
Bu haber 130 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum