BAŞARILI, ŞIK, ÖDÜLE ALIŞIK

Bu sene yedincisi düzenlenen Altın Melek Ödülleri yine unutulmaz bir geceye imza attı. Sanat dünyasının önemli isimlerinin davet edildiği gecede ünlü isimler farklı alanlarda gösterdikleri başarı ile ödüllendirildiler. Daha önce Altın Melek’te Yılın En İyi Çıkış Yapan Spiritüel Yaşam Koçu ödülünü alan Melek İpek Başar mesleğindeki göze değer başarısı ile bu senede Yılın En İyi Astroloğu ödülünü aldı.

BAŞARILI, ŞIK, ÖDÜLE ALIŞIK
20 Ekim 2022 - 16:46 - Güncelleme: 20 Ekim 2022 - 16:52
Duruşu, ışıltısı ve başarısıyla sunan adından söz ettiren Melek İpek Başar Güneş Ödüllerinde de Yılın En İyi Astroloji Eğitmeni ödülüne layık görülmüştü. Bu başarının sırrını ödül konuşmasında dile getiren Melek İpek Başar heyecanını şu sözlerle dile getirdi.
 
 
“ Başarmak için istemek ve çabalamak gerekiyor. Çok çabaladık, çok istedik ve görüyorum ki art arda verilen ödüller severek yaptığım işimi iyi yaptığımı da gösteriyor. Tabii bu ödülü öğrencilerim ve danışanlarıma borçluyum. Onlara bir şeyler katmış olmanın ödülüdür bu.
Bu güzel gecede, birbirinden kıymetli simaların önünde ödül almak onur verici. Gecede emeği geçen herkese teşekkür ederim."
 
Şık görünümüyle moda tasarımcılarından da tam not alan Melek İpek Başar basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Merak edilen çalışmalarından kısaca söz etti ve hazırlanan özel şovları seyrettikten sonra geceden ayrıldı.
 
 

Bu haber 267 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum