AZERBAYCAN ve TÜRKİYE DOSTLUĞU BİR KEZ DAHA GÖZLER ÖNÜNE SERİLECEK

Uluslararası Eğitim şirketi olan The Times şirketinin daveti üzerine Caspian Events Group tarafından Hilton Baku’da gerçekleşen Trend of the Year 2022 ödül törenine konuk olarak davet edilen Uluslararası Eğitmen Nargiz Mahmudzade ve Biga Belediyesi Dans Ekibi yola çıkıyor.

AZERBAYCAN ve TÜRKİYE DOSTLUĞU BİR KEZ DAHA GÖZLER ÖNÜNE SERİLECEK
05 Kasım 2022 - 12:23 - Güncelleme: 05 Kasım 2022 - 12:41
Azerbaycan’da gerçekleşecek olan programda Uluslararası eğitmen Nargiz Mahmudzade ve 6 kişiden oluşan ekibi etkileyici danslarıyla hem Türkiye hem de Azerbaycan’ı temsil edecek.
 
6 kişiden oluşan ekip Nargiz Mahmudzade başkanlığında bir aydır süren hazırlığın sonuna geldi. Uluslararası Eğitim şirketi olan The Times şirketinin daveti üzerine ekip Azerbaycan’a doğru yola çıkmak için hazırlıklara başladı.
 
Bir çok gazeteci ve TV kanal mensubunun da bulunacağı organizasyon şimdiden merak konusu oldu. Azerbaycan halkının ve Türk vatandaşlarının seyirci olarak yer alabileceği organizasyon Türk basınında da adından söz ettirmeye başladı.
 
Başarılı eğitmen Nargiz Mahmudzade ve ekibine ülkemizi temsilen gittikleri programda kolaylıklar diler, yeni çalışmalarında gösterecekleri başarıdan gurur duyacağımızı bildirmek isteriz.
 

Bu haber 399 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum