AYŞENUR BEKAROĞLU ALTIN MELEK ÖDÜLÜNÜ DANIŞANLARINA ADIYOR

Bu yıl yedincisi düzenlenen Altın Melek ödülleri yine büyük bir ilgi ile karşılandı. Sanat ve sağlık dünyasından bir çok başarılı ismin kendi alanında ödül aldığı geceye ünlü isimler akın etti. Uzman Ayşenur Bekaroğlu Yılın En İyi Çocuk Gelişimi ve Aile Uzmanı ödülü ile geceye renk kattı.

AYŞENUR BEKAROĞLU ALTIN MELEK ÖDÜLÜNÜ DANIŞANLARINA ADIYOR
20 Ekim 2022 - 01:17
Kıyafeti, duruşu ve ışıltısıyla geceye katılan konuklar ve modacıların da beğenisini toplayan Ayşenur Bekaroğlu basın mensuplarının ilgi odağı oldu. Başarılı çalışmaları ile yüzlerce meslektaşının arasından sıyrılarak adını öne çıkaran ve Altın Melek ödülü alan Ayşenur Bekaroğlu ödül heyecanını şu sözlerle dile getirdi. 
 
" Çok mutluyum. İnsanın sevdiği işi yaparken bununla ödüllendirilmesi onur verici. Aynı zamanda daha güzel çalışmalar yapmak için de bir motive kaynağı. Bu ödülü bana layık gören ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim. "

Ödülünü aldıktan sonra basın mensuplarının da sorularını yanıtlayan Ayşenur Bekaroğlu danışanı olmak istediğini söyleyenler içinde kısa bir bilgi akışı yaptıktan sonra hazırlanan özel şovları seyrederek geceden ayrıldı.

Bu haber 125 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum