ATAKENT'İN KALBİ ALTIN MELEK ÖDÜLLERİ GECESİNE DAMGA VURAN İSİM OLDU

Bu sene yine büyük bir coşkuyla düzenlenen Altın Melek ödülleri beklenenin üzerinde bir organizasyonla gerçekleşti. Birbirinden ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen gecede moda, sanat, medya ve iş dünyasının en başarılı isimleri farklı alanlarda gösterdiği başarı ile ödüllendirildi. Ünlü isimleri ve modayı takip eden kadınları özel gecelere hazırlayan, Atakent'in en iyi kuaförü olan Çelik Makas Yılın En İyi Kuaförü ödülünün sahibi oldu. Gecenin en çok konuşulan ismi ödülü almak için sahneye çıkan Şaban Çelik oldu.

ATAKENT'İN KALBİ ALTIN MELEK ÖDÜLLERİ GECESİNE DAMGA VURAN İSİM OLDU
30 Kasım 2022 - 17:23
Modaya uyan değil, modaya yön veren bir isim olan Şaban Çelik ödülünü alırken duygularını şu sözlerle dile getirdi. 
 
" Hizmet sunarken fark yaratan ve sevilen bir marka olmak kolay değil. Zoru başarmak ve bununla ödüllendirilmek onur verici. En önemlisi de özel gecelerinde bizi tercih edenlerin dilinde olmak, gittikleri yerde sorulmak müthiş bir duygu. Bu duyguyu bizi tercih ederek bize yaşatan herkese teşekkür ederim. Bu kıymetli gecede emeği geçen ve ödülü bize layık gören herkese teşekkür ediyorum. 
 
Konuşma sonrasında ödülünü alıp sahneden ayrılan Şaban Çelik basın mensuplarının ilgi odağı oldu. Farklı kanalları temsilen gecede bulunan gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şaban Çelik sonrasında kendisi ile resim çekilmek isteyenlere vakit ayırdı. 
 
Şaban Çelik ile sohbet etmek için adeta sıraya giren davetli hanımefendileri Atakent'in en iyi kuaförüne davet eden Şaban Çelik gece için hazırlanan özel şovları seyrederek ödül töreninden ayrıldı.
Bu haber 343 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum