Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Amatörde haftanın hakemleri açıklandı

Amatörde haftanın hakemleri açıklandı

SÜPER AMATÖR KÜMEKocasinan Ülküspor-Gençlerbirliği: Şaban Elbaşı, Harun Soyeşik, Hakan ÇamDemirspor-Yahyalıspor: Emre Altun, Gökhan Erzi

08 Mart 2019 - 10:10

SÜPER AMATÖR KÜME
Kocasinan Ülküspor-Gençlerbirliği: Şaban Elbaşı, Harun Soyeşik, Hakan Çam
Demirspor-Yahyalıspor: Emre Altun, Gökhan Erzin, Furkan Ulu
K.Şekerspor-Hacılar Erciyesspor: Mehmet Yeniay, Salih Ulusoy, Hüseyin Gencan
Özvatan Gençlik-Kayseri Yolspor: Hüseyin Keğin, Burhan Başpınar, Mustafa Soner Yüce
E.M.Belsinspor-Develispor: Rıza Öztürk, Kemal Hattatioğlu, Furkan Uçar
Akkışla Gençlik-Başakpınar Belediye: Suat Alptekin, Yunus Emre Gerez, Yaşar Başağıl
İKİNCİ AMATÖR KÜME
Yeni Erciyesspor-Büyüleyenspor: Hakan Çam, Gökhan erzin, Furkan Ulu
Kıranardı Belediye-Yeşilhisar Gençlik: Kemal deliktaş, Mehmet Kaya, Deniz Apaçık
Makfitspor-İncesu Gençlik: Birtan Ekren, Emre Ünlü, Bekir Kahraman
Sosun Birlik-Kocasinan Gençlik: Esat Sabuncu, Kemal Deliktaş, Samet Uzun
Güneşli Gençlik-Y.Beyazıt şafak: Özgür Gök, Harun Soşeşik, S.Cihat Çavuşoğglu
Mevlana Yıldız-Kuşçumithatpaşa: Cemal Emre Gömeç, Özgür Gök, Resul Kural
Sarızspor-Sümerspor: Aydoğan Mantar, A.Sinan Berköz, Ömer Yalçın
Anadolu Yıldızları-Kayseri İdmanyurdu: Arman erkılıç, Dursun Asutay, Mehmet Kaya
Göktürkspor-Fevzi Çakmakspor: Mehmet altıparmak, Dursun Asutay, Ahmat Kaya
Olimpikspor-Kafkasspor: Mustafa Emre Doğruer, Mehmet Altıparmak, Mehmet Buğra İğde
BünyanBelediye-Kılıçaslan yıldız: Emre Ünlü, Muhammed Boylu, Hakkı Batuhan Özlü
FelahiyeBelediye-Cırgalanspor: Ahmet Pakırcı, Fatih Yıldırım, Onur Öztal
Palasspor-Gaziosmanpaşa: Erol Eroğlu, Erkan Kırçıl, Abdülkadir Keğin
BİRİNCİ AMATÖR KÜME U-19 LİGİ
Argıncık Esnasfpor-Erkiletspor: Onur Öztal, Hüseyin Gencan, Mehmet Karakaya
Kılıçaslan Yıldız-Gençlerbirliği: Ahmet sinan Berköz, Okan Ceylan, Fatih Mehmet Koç
Yolspor-Anadolu Yıldızları: Murat Özçetin, Okan Ceylan, Fatih mehmet Koç
K.Şekerspor-Kocasinan Gençlik: Hakkı Batuhan Özlü, Mustafa Soner Yüce, Serkan Yıldırım
E.L.Belsinspor-Kayseri İdmanyurdu: Mehmet Altıparmak, Dursun Asutay, Bekir Kahraman
U-17 PLAY-OFF
Kayseri Yolspor-Kayseri Atletikspor: Oğuzhan Çadır, Özgür Gök, Furkan Uçar
Talasgücü Belediye-K.Şekerspor: Bilge Kaan Çakır, Gökhan Erzin, Furkan Ulu
Erkiletspor-Kocasinan Şimşekspor: Ömer Hürcan Yücel, İzzet Samur, Mehmet türk
U-15 PLAY-OFF
Talasgücü Belediye-Kayseri Şekerspor: Ömer Hürcan Yücel, Ömer Kılıç, Eren Macit
Erkiletspor-Kayseri Atletikspor: Mustafa Kalaycı, İzzet Samur, Zeynel Abidin Çınar
Kocasinan Şimşek-Barogücü: Deniz Apaçık, Okan Ceylan, Resul Kural

Kaynak: IHA
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beyoğlu’nda ’Sosyal Market’ten yerinde yardım modeli
Beyoğlu’nda ’Sosyal Market’ten yerinde yardım modeli
(Özel) Evde anne, iş yerinde trafik polisi
(Özel) Evde anne, iş yerinde trafik polisi