ALTIN MEDYA YILIN EN BAŞARILI OBEZİTE DOKTORUNU SEÇTİ GECENİN HAVASI DEĞİŞTİ

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Altın Medya ödülü yine tahmin edilenin, beklenenin üzerinde bir organizasyonla gerçekleşti. TV, sanat, spor, moda ve sağlık dünyasının önde isimlerinin farklı alanlarda gösterdiği başarı ile ödüllendirildiği gecede Doçent Doktor Ufuk Arslan ilgi odağı oldu.

ALTIN MEDYA YILIN EN BAŞARILI OBEZİTE DOKTORUNU SEÇTİ GECENİN HAVASI DEĞİŞTİ
27 Ekim 2022 - 22:31 - Güncelleme: 27 Ekim 2022 - 22:37
Yılın En Başarılı Obezite Doktoru ödülünü alan, duruşu ve başarısı ile adından söz ettiren Doçent Doktor Ufuk Arslan, “ Kadına şiddet insanlığa ihanettir.” Sloganıyla yola çıkılan gösterişli gecede dikkat çeken bir kırmızı halı konuşması yaptı.
 
 
“Bu özel gecede birbirinden değerli isimlerin önünde ödüllendirilmek onur verici. Gecede bulunmaktan mutluluk duymamın bir diğer sebebi de teması. Kadına şiddet maalesef kanayan yaramız. Bu yaranın kabuk bağlaması için insani yönlerin farkına varmak ve insan olmanın önemini anlamak gerek. Umarım insan olmanın önemini bilen bir nesil yetiştirmek en büyük gayemiz olur. Sadece kadına yönelik değil her türlü şiddetin bitmesi ümidiyle alıyorum ödülümü. Tekrardan gecede emeği geçen herkese teşekkür ederim.”
 
Ödülünü aldıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Doçent Doktor Ufuk Arslan mesleki başarısının ve danışanlarının onda bulduğu sevginin sırrını anlattı. Gecede bulunup obeziteye karşı önlem almak isteyenleri de ofisine davet eden Doçent Doktor Ufuk Arslan gece için hazırlanan özel şovları seyrederek ödül töreninden ayrıldı.

Bu haber 122 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum