ALTIN MEDYA ÖDÜLÜNÜN PARLAYAN İSMİ: MEHMET SERDAR KARADUMAN

3. Uluslararası Altın Medya Ödülleri 25 Ekim Salı günü gösterişli bir organizasyonla sahiplerini buldu. Uğur Arslan, Ahmet Arıman ve Yılmaz Morgül gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı gecede sanat, sağlık ve müzik dünyasının önde gelen isimleri buluştu. Yılın En İyi Çocuk, Aile ve Sosyal Yaşam Danışmanı ödülünü alan Mehmet Serdar Karaduman'a ilgi büyüktü.

ALTIN MEDYA ÖDÜLÜNÜN PARLAYAN İSMİ: MEHMET SERDAR KARADUMAN
25 Ekim 2022 - 20:12
Yılın En İyi Çocuk, Aile ve Sosyal Yaşam Danışmanı ödülünü alan Mehmet Serdar Karaduman duruşu, karakteri ve mesleğinde yarattığı başarılı profil ile gecede bulunanların yanı sıra basın dünyasınında ilgisini çekti. 

Danışanlarının sorunlarına kalıcı çözümler bulan Mehmet Serdar Karaduman yirmi yıldır severek yaptığı mesleğinde art arda gelen başarıların temsilcisi olarak meslektaşlarına örnek oluyordu. Bunu bir kez daha Altın Medya ödülünü alarak kanıtlamış oldu. 

Bilenler bilir, bilmeyenler sosyal medya üzerinden kolayca ulaşabilir; sorunlarının çözümü için doğru adres olduğuna rahatlıkla emin olabilir. 

Geceye, babasından aldığı ilhamla bir çok başarıya imza atacağını şimdiden gördüğümüz kızı Nehir Karaduman'la katılan Mehmet Serdar Karaduman kırmızı halıda gecenin kendisi için ne anlam ifade ettiğini şu sözlerle dile getirdi. 

" Şiddet, çocukluk kaynaklıdır. Çocuklarımızın fiziksel veya psikolojik şiddette maruz kalmasını önleyelim. Geleceğimizi karartmayalım. Bu ödülü bilinçli bireyler yetiştiren azimli ebeveyn ve danışanlarıma adıyorum." 
Bu haber 213 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum