ALTIN MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU. ÜNLÜ TASARIMCI İLGİ ODAĞI OLDU

Bu sene üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Altın Medya Ödülleri görkemli bir organizasyon ile davetlilerini ağırladı. Sanat, spor, televizyon, basın ve moda dünyasının sevilen isimlerinin katıldığı 3. Altın Medya Ödülleri Wilma Elles ve Tuğba Özay’ın sunumuyla gerçekleşti. Ünlü isimlerin farklı alanlarda gösterdiği başarı ile ödüllendirildiği gecede, ünlü isimlerin sevilen tasarımcısı Gülistan Akkaya dikkatlerden kaçmadı.

ALTIN MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU. ÜNLÜ TASARIMCI İLGİ ODAĞI OLDU
27 Ekim 2022 - 00:13 - Güncelleme: 27 Ekim 2022 - 00:19
Her yıl olduğu gibi bu sene de büyük beğeni toplayan Altın Medya Ödülleri gecesi, Yılın En İyi Çıkış Yapan Marka ve Tasarımcısı ödülünü alan Gülistan Akkaya’nın katılımı ile renklendi.
 
Kadına şiddet insanlığa ihanettir sloganıyla yola çıkılan gecede ödülünü alırken konuşma yapan Gülistan Akkaya’nın sözleri şöyleydi.
 
“ Can yakıcı kadına şiddet haberlerinin son bulduğu, sadece sanatın can alıcı yönlerinin konuşulduğu bir dünya ümit ediyor; ödülümü tüm dünya kadınlarına armağan ediyorum. Birbirinden kıymetli isimlerin önünde ödüllendirildiğim bu güzel gecede emeği geçen herkese teşekkür ederim.”
 
İşinin hakkını verircesine bir şıklıkla ödül gecesinde bulunan Gülistan Akkaya sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Tasarımlarına övgüler yağan Gülistan Akkaya fotoğraf çekilmek isteyenleri geri çevirmezken yeni tasarımları hakkında da kısa bilgiler vermeyi ihmal etmedi. Dünya genelinde müşterisi bulunan ünlü tasarımcının Kıbrıs Girne’de de iki tasarım mağazası bulunuyor.

Bu haber 194 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum