ALTIN MEDYA'NIN MAKEUP ARTİSTİ DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ

Her sene olduğu gibi bu yıl da büyük bir özenle hazırlanan Altın Medya Ödülleri gösterişli bir organizasyonla sahiplerini buldu. Sanat, spor, televizyon, ticaret, sağlık ve moda dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı gecede bir çok isim farklı alanlarda gösterdiği başarı ile ödüllendirildi. Tuğba Özay ve Wilma Elles'in sunumuyla gerçekleşen geceye Yılın En İyi Çıkış Yapan Makeup Artisti Aybüke Yılmaz damga vurdu.

ALTIN MEDYA'NIN MAKEUP ARTİSTİ DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ
04 Kasım 2022 - 00:02 - Güncelleme: 04 Kasım 2022 - 00:08
Kadına şiddet insanlığa ihanettir sloganıyla açılan gecede Yılın En İyi Çıkış Yapan Makeup Artisti ödülünü alan Aybüke Yılmaz kıyafeti ve sadelikten yana kullandığı makyajıyla beğeni toplarken kırmızı halı konuşmasıyla da takdir edildi.
 
" Böylesi anlamlı bir gecede birbirinden önemli isimlerin önünde ödül almak ve kadına şiddeti çoğunluğu kadından oluşan bir başarı organizasyonunda eleştirmek gurur verici. Türkiye ve tüm dünyada başarılı kadınlar görmek umuduyla ödülümü alıyorum ve tüm kadınlara armağan ediyorum. Bu harika gecede emeği geçen herkese teşekkür ederim."

Ödülünü aldıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Aybüke Yılmaz başarısının sırrını açıkladı. Meslektaşlarına da örnek olan ve onlar için rol model haline gelen Aybüke Yılmaz bir çok kanalı temsil eden medya çalışanına röportaj vererek geceden ayrıldı.

Bu haber 141 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum